Press "Enter" to skip to content

Abonē kristīgi izglītojošo žurnālu bērniem un ģimenēm “Labas Ziņas bērniem”.

Šogad jau trešo gadu iznāk kristīgi izglītojošs žurnāls bērniem un ģimenēm “Labas Ziņas bērniem”. Žurnālu izdod Latvijas Baptistu draudžu savienība Svētdienskolu apvienība, saturiski tas ir starpkonfesionāls.

Katrā žurnāla numurā tiek apskatīts kāds no bērnu jautājumiem: Kāda Dievam adrese? Kā radās Bībele? Kāpēc pasaulē ir sliktie? Vai brīnumi notiek tikai pasakās? Katru tēmu apskatām komiksā, Bībeles stāstā, intervijā, plakātā, Bībeles uzdevumā, radošos darbos – eksperimentos, receptēs, utt., dodam ierosmes kopīgām diskusijām par tēmu ģimenes lokā. (pielikumā viens no pagājušā gada žurnāliem).  Šogad tēmas būs saistītas ar jaunajā izglītības programmā noteiktajiem tikumiem, katrā žurnāliņā apskatot vienu no tiem Bībeles perspektīvā. Šī gada pirmais žurnāliņš būs gatavs doties pie lasītājiem šīs nedēļas beigās, tā tēma – Kā kļūt gudram?

Žurnālu var pasūtīt uz jebkuru adresi pasaulē – gan individuli, gan vairākus eksemplārus kopā (pieaugot eksemplāru skaitam, cena par vienu abonementu kļūst zemāka). Žurnāla abonēšana 2020. gadam – www.ej.uz/LZB2020. Šeit var paraugam apskatīties marta numuru.

Comments are closed.