Press "Enter" to skip to content

Esat laipni gaidīti 30.novembrī Sv. Pētera baznīcā plkst. 15:00 Svētā Mise un plkst. 16:00 Labdarbības koncertā

Sestdien,  30.novembrī, plkst. 16.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā notiks labdarības koncerts “Mīlestības pieskāriens”.

Labdarības koncerts “Mīlestības pieskāriens” Ziemsvētku gaidīšanas laikā līdz šim tradicionāli noticis  Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā.

Šobrīd baznīcā notiek remontdarbi un renovācija, lai kultūrvēsturiskais piemineklis, kas iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā, arī uz priekšu katram būtu interesantas ar eklektisko stilu, grezno altāri, neoklasicisma stila pērlēm, ar mākslas darbiem, kas  uzkrāti vairāk nekā 2 gadsimtu garumā.

Koncerts “Mīlestības pieskāriens” ir mākslinieku īpašs veltījums, lai pateiktu paldies katram ziedotājam un atbalstītājam, katram cilvēkam – ar kuru  palīdzību  ir iespēja lēnām, bet neatlaidīgi atjaunot šarmanto Rīgas celtni –  Rīgas Sāpju Dievmātes Baznīcu.

Sirsnības starojums un  koncerta gaitā iegūtās emocijas ar katru gadu piesaista aizvien lielāku cilvēku interesi. Līdz ar to mazā Sāpju Dievmātes baznīca kļuvusi par šauru apmeklētājiem un – arīdzan  –  aizvien pieaug  mākslinieku pulks, kuri vēlas savu talantu dāvāt Ziemsvētku priekam un mīlestībai.  Kardināls Jānis Pujāts ir savulaik teicis: Cilvēka  talants un spējas, vienkāršība un izpalīdzīgums, un ticība pamatā veido Dieva doto brīnumu – mīlestību. Katrs esam bagāts ar to, kas ir sirdī. Spēja dalīties ar šo bagātību ir liela dāvana ar ko iepriecināt citus.

Koncertprogrammā piedalīsies  Ieva Sutugova, Dainis Skutelis, Lolita Sadoviča – Kante, Linda Liepiņa, Ginta Vikmane, Uldis Marhilēvičs, Eva Strazdiņa, Marija Naumova, Aira Rūrāne, Lība Ēce Kalniņa, Jānis Paukštello, Ivars Pētersons, Māris Lasmanis, Jānis Miltiņš, Skaistskalnes pūtēju orķestris, koris “Salve” (Baiba Ozoliņa), ansamblis “Prieks”(Baiba Lasmane), bērnu ansamblis “Dzeguzīte”(Zigda Martinsone).

Informāciju sagatavoja – Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcas draudze. Plašāka informācija  – mob.tālr. 26549820

Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcas draudze

 

Comments are closed.