Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 24.01.2021

Šodien 24. janvārī parastā liturģiskā laikposma 3 svētdiena.

25. janvārī SV. APUSTUĻA PĀVILA KONVERSIJA, svētki. Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienību noslēgums. Var saņemt pilnas atlaidas par kādu funkciju uzņemšanos lūgšanu nedēļā par kristiešu vienību un līdzdalību lūgšanu nedēļas noslēgumā

28.janvārī V.Em. Jānim kardinālam Pujatam kooptēšanas kardinālu kolēģijā 20. gadadiena.

31. janvārī parastā liturģiskā laikposma IV svētdiena.

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS  MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā. PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ UN JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU! 

Prāvests Andžejs Stoklosa

Comments are closed.