Press "Enter" to skip to content

Prāvesta 29.maija paziņojumi

·         29. maijā Lieldienu laikposma VII svētdiena. novenna Dieva Svētā Gara godam.

·         31. maijā V.J.MARIJAS APMEKLĒŠANA, svētki.

·         1. jūnijā sākās dievkalpojumi Vissv. Jēzus Sirds godam. V.Em. kardinālam Jānim Pujatam konsekrācijas 32. gadadiena (konsekrēts 01.06.1991.). Mēs priecājamies un novēlam Eminencei laimīgu, auglīgu kalpošanu starp mums un stipru veselību.

·         2.jūnijā Svētā stunda pirms mēneša I piektdienas.

·         3. jūnijā Vissv. Jēzus Sirds godināšana mēneša I piektdienā.

·         4.jūnijā SV. GARA NOSŪTĪŠANA, vigilija. (40.st.). Visu dienu Vissv. Sakramenta adorācija. SV. MISE plkst.: 07:00(LV); 12:00(LV); 18:00(PL-RU). Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās Sirds godināšana mēneša I sestdienā. Gandarīšanas liturģija17.00 Rožukronis, 18.00 Sv. Mise, 19.00 Adorācija ar dziesmām un meditācijām.

·         5.jūnijā SV. GARA NOSŪTĪŠANA, obligātās svinības, mēneša I svētdiena.Galveno sv. Misi iesāk ar himnu Nāc, Svētais Gars… (pilnas atlaidas). Diecēžu katedrālēs konfirmācija. Pēc Vasarsvētkiem noslēdzas Lieldienu laikposms.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā. 

LAI DIEVS JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ!

Prāvests Andžejs Stoklosa (+371 20275175)

Comments are closed.