Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 10.10.2021

10. oktobrī – parastā liturģiskā laikposma XXVIII svētdiena.

11.oktobrī – Lurdas Dievmātes piemiņas dienā un svētība slimniekiem.
SV. MISE plkst.: 07:00(LV); 10:30(LV. par slimajiem); 12:00(PL); 18:00(RU).

13 oktobrī veltīsim savas lūgšanas (īpaši Sv.Rožukroni), visus labus darbus, labus nodomus, Sv. Misi, Sv. Komūniju (arī garīgo Komūniju, ja netiekam) kā gandari par visiem grēkiem, apvainojumiem, kas visā pasaulē tiek nodarīti Kungam Vissvētākaja Sakramentā un Viņa Svētajai Mātei

15.oktobrī – Sv. Terēze no Avilas, jaunava un Baznīcas doktore, piemiņas diena

Katru gadu, novembra mēnesī Baznīca veltī īpašas lūgšanas par mūsu mūžībā aizgājušajiem kurus vārdus Jūs ierakstīsiet šajā aizlūgumu lapiņā. Aizlūgumu lapiņu ielieciet aploksnē, kurā varat ielikt arī ziedojumu (tas ir brīvprātīgi!) un ielieciet speciālajā traukā, kas stāvēs tuvu altārim. Tas ir jāizdara līdz 2. novembrim (ieskaitot), lai priesteris varētu attiecīgi sagatavoties lūgšanām par pieminamiem mirušajiem. rakstiet mirušo vārdus saprotami. Uzvārdi nav jāraksta. Mūsu draudzes baznīcā šādi aizlūgumi notiks katru dienu plkst. 18.00.

No 1. līdz 8. novembrim 2020 gadā pirms Sv. Mises 17:00. Rožukroņa lūgšana par mirušajiem,
No 9. novembrī katru dienu: pirms Sv. Mises litānija par mirušajiem

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ
LAI DIEVS JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Prāvests Andžejs Stoklosa(: +371 20275175

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS !
POZDRAWIAM W PANU!
NCBB+

Comments are closed.