Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 14.02.2021

15.februārī,  V.E. Rīgas arhibīskapam-metropolītam Zbigņevam Stankevičam dzimšanas gadadiena.

17. februārī, Pelnu trešdiena. Gavēnis un atturība no gaļas ēdieniem. SV. MISE: plkst.7:00.(LV); plkst.10:30.(LV); plkst.12:00.(PL); plkst. 18:00.(RU).

Lielā gavēņa piektdienās (PL), sestdienās (LV), svētdienās (RUS) pirms vakara sv. Mises 17:00 notiks Krusta ceļa lūgšana. Par Tā dievbijīgu nostaigāšanu un meditācijām un par lūgšanu „Krustā sistā Pestītāja priekšā…” varam saņemt pilnas atlaidas

Rūgtās asaras pēc poļu Sv. Mises svētdienās.

18 februārī, plkst. 18.00 Sv. Mise par t. Viktoru Pentjušu

Lūdzam aiz sevis aizvērt tualetes ārdurvis, jo ārā ir aukstums.

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS  MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ UN JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Prāvests Andžejs Stoklosa, +371 20275175

Comments are closed.