Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 20.08.2023

 • 20.augustā parastā liturģiskā laikposma XX svētdiena
 • 22.augustā: Vissv. Jaunava Marija – Karaliene, piemiņas diena
 • 24. augustā SV. APUSTULIS BARTOLOMEJS, svētki.
 • 27. augustā parastā liturģiskā laikposma XXI svētdiena Jaunā mācību gada sākumā aicinām uz sv. Misi un pie sv. Sakramentiem skolēnus, skolotājus, vecākus un citus.
  W domu parafialnym trwa remont pomieszczeń do wykorzystywania przez naszą parafię zgodnie naszymi potrzebami oraz dla utworzenia „Ośrodka polskiego przy Parafii Matki Bożej Bolesnej w Rydze”. Projekt jest finansowany z budżetu państwa polskiego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego. „Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
  Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas
  uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.
  PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ

LAI DIEVS JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Prāvests Andžejs Stoklosa: +371 20275175

Comments are closed.