Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 21.02.2021

  • Šodien 21. februārī Gavēņa I svētdiena. 1998.gada 21. februārī, pāvests Jānis Pāvils II bīskapu Jāni Pujātu iecēla kardināla kārtā. Šajā gadadienā mēs priecājamies un novēlam Eminencei laimīgu, auglīgu kalpošanu starp mums un stipru veselību.
  • Lielā gavēņa piektdienās (PL), sestdienās (LV), svētdienās (RUS) pirms vakara sv. Mises 17:00 notiks Krusta ceļa lūgšana. Par Tā dievbijīgu nostaigāšanu un meditācijām un par lūgšanu „Krustā sistā Pestītāja priekšā…” var saņemt pilnas atlaidas
  • Rūgtās asaras pēc poļu Sv. Mises svētdienās.
  • 28. februārī Gavēņa II svētdiena.
  • ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS  MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.
  • Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ UN JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Prāvests Andžejs Stoklosa

Comments are closed.