Press "Enter" to skip to content

Prāvesta ziņojumi 29.08.2021

29. augustā parastā liturģiskā laikposma XXII svētdiena.

2. septembrī SVĒTĀ STUNDA pirms mēneša I piektdienas.

3. septembrī Vissv. Jēzus Sirds godināšana mēneša I piektdienā.

4. septembrī Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās Sirds godināšana mēneša I sestdienā. Gandarīšanas liturģija: 17.00 Rožukronis, 18.00 Sv. Mise, 19.00 Adorācija ar dziesmām un meditācijām.

5. septembrī parastā liturģiskā laikposma XXIII svētdiena. Mēneša I svētdienā, Vissv. Sakramenta adorācija, litānija Vissv. Jēzus Sirds godam, uzupurēšanās, akts V.J.Sirdij, himna Pretī Visuaugstākam.

Jaunā mācību gada sākumā aicināti uz sv. Misi un pie sv. Sakramentiem skolēni, skolotāi, vecāki.

Vēlamies izveidot Draudzes ekonomisko padomi un Pastorālo līdzstrādnieku (koordinatoru) padomi. Lūdzu sniegt priekšlikumus par  iespējamiem kandidātiem uz šiem kalpojumiem mūsu draudzē.

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ
LAI DIEVS JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Comments are closed.