Press "Enter" to skip to content

Priestera paziņojumi 31.10.2021

 Šodien 31. oktobrī – Rožukroņa mēneša noslēgums.

Vakara sv. Mise mājsēdes laikā būs pulkstens 17.00, nevis, kā līdz šim 18.00. (atvainojamies par neērtībām)

1. novembrī – VISU SVĒTO DIENA lieli svētki, obligātās svinības. SV. MISE plkst.: 07:00(LV); 10:30(LV. par slimajiem); 12:00(PL); 17:00(RU).

2. novembrī – VISU TICĪGO MIRUŠO piemiņas diena. Var iegūt pilnas atlaidas, kuras drīkst upurēt tikai par mirušajiem. SV. MISE plkst.: 07:00(LV); 10:30(LV. par slimajiem); 12:00(PL); 17:00(RU). Ziedojumi diecēžu kūrijām.

4. novembrī SVĒTĀ STUNDA pirms mēneša I piektdienas.

5. novembrī Vissv. Jēzus Sirds godināšana mēneša I piektdienā.

6. novembrī V.J.M.B.S. godināšana mēneša I sestdienā. GANDARĪŠANAS LITURĢIJA INDIVIDUĀLA. SVĒTĀ KOMŪNIJA VISU DIENU.

7. novembrī parastā liturģiskā laikposma XXXII svētdiena. Mēneša I svētdienā Vissv. Sakramenta adorācija, litānija Vissv. Jēzus Sirds godam, uzupurēšanās akts V.J.Sirdij, himna Pretī Visuaugstākam.

Katru gadu, novembra mēnesī Baznīca veltī īpašas lūgšanas par mūsu mūžībā aizgājušajiem kuru vārdus Jūs ierakstīsiet šajā aizlūgumu lapiņā. Aizlūgumu lapiņu ielieciet aploksnē, kurā varat ielikt arī ziedojumu (tas ir brīvprātīgi) un ielieciet speciālajā traukā, kas stāvēs tuvu altārim. Mūsu draudzes baznīcā šādi aizlūgumi notiks katru dienu:

17.00 – Sv. Mise par pieminamiem mirušajiem. Rožukroņa lūgšana par mirušajiem plkst. 16:00, pirms sv. Mises no 1. līdz 8. novembrim. No 9. novembrī katru dienu: pirms sv. Mises litānija par mirušajiem

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ
LAI DIEVS JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU!

Comments are closed.