Press "Enter" to skip to content

Radio Maria Adventa kalendāra dienas impulss

Radio Marija Latvija sadarbībā ar katolis.lv piedāvā iespēju Adventa laikā pieteikties, lai e-pastā saņemtu īsus ikdienas pamudinājumus, kā arī saiti uz mājaslapu, kur varēs noklausīties dienas audio impulsu. Audio impulss sastāvēs no kāda garīdznieka meditācijas, kā arī konkrēta praktiska pamudinājuma dienai. Impulsi palīdzēs „saglabāt fokusu uz Adventa laiku un sagatavoties Jēzus dzimšanas svētkiem”, uzskata priesteris Pēteris Skudra, RML programmas direktors.

Ikdienas pārdomas būs balstītas dienas Evaņģēlija fragmentā. “Katras dienas Evaņģēlija fragments mūs izaicina uz kādu konkrētu rīcību, uz kādu noteiktu izturēšanās veidu un nostāju. Tāpēc katru dienu, pārdomājot dienas Evaņģēlija fragmentu, varēsim kopā pārdomāt, kādas ir mūsu attieksmes pret Dievu, dzīvi, līdzcilvēkiem, apkārtējo vidi un uz kādām attieksmēm mūs mudina Dievs,” uzsver priesteris.

Katras dienas vizuālo impulsu šogad gatavos māksliniece Arta Skuja. Viņa raksta: “Bieži, lai iepeldētu dziļāk Evaņģēlijā, es pieskicēju to, kas atplaiksnī kā patiesība, kas atnāk kā jautājums vai kā jauns atklājums izlasītajā tekstā. Un tad es turpinu klausīties – kas ir tas, kas man šodien jāsadzird, jāsaņem un jāizdzīvo. Tā tas ir noticis arī ar šiem zīmējumiem, kas pievienojas šī gada Adventa kalendāram. Es ceru, ka kaut pavisam mazliet tie palīdzēs izgaismot mums vēsti ceļā uz Betlēmi un ka mūsu ikdienas fiziskā realitāte sastapsies ar neaptveramo, neizsakāmo un dievišķo realitāti.

Comments are closed.