Press "Enter" to skip to content

Prāvesta paziņojumi 21.03.2021

Šodien 21. martā Gavēņa V svētdiena

25. martā KUNGA PASLUDINĀŠANA, svinības. IETEICAMS PIEŅEMT NEDZIMUŠO BĒRNU GARĪGAJĀ ADOPCIJĀ. Mūsu Dievs ir dzīvības devējs un dzīvība ir pamatvērtība visam pārējam. Tomēr kā norāda daži avoti, katru gadu cilvēki nogalina ap 70 000 000 (70 miljonu) nedzimušo bērnu, tādēļ ir vienmēr aktuāls ieaicinājums: pieņemt nedzimušo bērnu garīgajā adopcijā. To var izdarīt Sv. Mises laikā plkst. 18:00.(KUSTĪBA „PAR DZĪVĪBU!” AICINA) vai jebkura dienā, pat privāti mājās, lūgšanā Dieva priekšā.

27 martā Viņa Eminences KARDINĀLA JĀŅA PUJATA PRIESTERĪBAS 70 GADU PATEICĪBAS SV. MISE sestdien plkst. 12:00SV. MISE: ieraksu pārraidīs Latvijas TV svētdien, 28 martā plkst. 12:00.

28. martā PALMU JEB KUNGA CIEŠANU SVĒTDIENA. Ziedojumi Starpdiecēžu Garīgā semināra vajadzībām.

Lielā gavēņa piektdienās (PL), sestdienās (LV), svētdienās (RUS) pirms vakara sv. Mises 17:00 notiks Krusta ceļa lūgšana. Par Tā dievbijīgu nostaigāšanu un meditācijām un par lūgšanu „Krustā sistā Pestītāja priekšā…” varam saņemt pilnas atlaidas

Rūgtās asaras pēc latviešu un poļu Sv. Mises svētdienās.

ATGĀDINĀM, KA JĀIERODAS OBLIGĀTI SEJAS  MASKĀS UN BAZNĪCĀ JĀIEVĒRO NOTEIKTO DISTANCI.

Pateicos par lūgšanām par priesteriem, par draudzi, par jauniem aicinājumiem uz priesterību, par baznīcas uzkopšanu un dekorēšanu, par katru palīdzību un dalīšanos pārtikā.

PATEICAMIES PAR ZIEDOJUMIEM. LAI DIEVS AIZMAKSĀ UN JŪS VISUS SVĒTĪ KATRU DIENU! 

Comments are closed.